14.01.2019

Ještě ke konci roku se nevědělo zda se přihlásí tým do dalších bojů, na konec se vedoucí týmu Pavel Hauser usvolil Lukáši Andrlemu udělat opět tým.

Na úvod novic v týmu v sestavě kola.

2.kolo se hraje 20.1.2019 v neděli od 12:30 hod.

Hned na začátek výhra, ve druhém jsme to ,,trochu" schytali a třetí smolně prohráli.

I. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2019

V sobotu 12.1.2019 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ 1. kolo již 13. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019.

Toto 1. kolo bylo ve znamení velmi napínavých, ale férových soubojů, které předváděly všechny týmy (firmy). Důkazem toho budiž fakt, že za celý hrací den udělili rozhodčí turnaje pouze 2 žluté karty! Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019 je i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

Ranní skupina ,,A" - 2 ligy byla velmi vyrovnaná, ale přeci jen nejlepší formu vykazoval tým nováčka turnaje s názvem Špatenka a syn a skupinu zaslouženě vyhrál. Druhé místo pak obsadil mladý a perspektivní tým Skaličanu. Bronzový stupínek obsadil tým JUTA, který měl však určitě navíc. Poslední čtvrté místo ve skupině obsadil zřejmě nejstarší účastník turnaje, tým Kimberly Clark ,,B", který doplatil jednoznačně na nedostatek hráčů v tomto turnaji.

Skupina ,,B" - 2 ligy byla ještě více vyrovnaná, než skupina A, neboť o jejím vítězi musela rozhodnout minitabulka 3 nejlepších týmů. Vítězství v této skupině nakonec slavil tým PL Servis, následovaný týmem E-Fyzio, který hodně smolně nevybojoval plný počet bodů. Třetí místo v této skupině pak obsadil tým Kamila Macha, ten může být s bodovým počinem jistě spokojen. Poslední čtvrté místo pak obsadil nováček turnaje, tým TOMAS s.r.o, pro který to byl na úvod těžký turnaj.

Odpolední skupinu ,,C" - 1 ligy byla hodně vyrovnaná a víceméně ani jeden zápas neskončil jednoznačným výsledkem, nebo herní převahou. Vítězství v této skupině obsadil zaslouženě tým HAUK, který postoupil z 2. ligy. Druhé místo ve skupině obsadil loňský stříbrný medailista, tým DD HAUS. Třetí místo zbylo na tým STAVHAUS, který se prezentoval výbornými a poctivými výkony a rozhodně se neztratil. Poslední místo ve skupině pak obsadil tým Kimberly Clark ,,A", ten zůstal bodově i herně určitě hodně za očekáváním.

Odpolední skupina ,,D" - 1 ligy měla rovněž svého jasného lídra, a tím byl tým PROST. Ten však svedl tuhou bitvu o vítězství ve skupině se silným týmem AGRO CS, který skončil nakonec na 2. místě, když ve vzájemném souboji dostal rozhodující gól na 1:2 pouhých 10 sekund před koncem. Třetí místo ve skupině pak obsadil tým VENEZIA, následovaný posledním v pořadí, týmem Primátoru.