DO JARNÍ ČÁSTI SEZONY 2023/2024 VSTOUPILI PRVNÍM ZÁPASEM I DOROSTENCI

01.04.2024
MLADŠÍ DOROSTENCI DO JARNÍ ČÁSTI VSTOUPILI S NOVÝMY DRESY OD HDG PATRIOTS, DĚKUJEME

31.3.2024 přivítali na našemu hřišti hned na úvod první tým soutěže.

Hned se projevila zimní příprava ve spolupráci trenérů Honzi Tulacha a Otokara Balcara.

Neboť jen škoda, že dnes chybělo až 5 hráčů týmu, přesto tým předvedl velmi solidní výkon.

Výsledek je až krutý, slušel by tak o dvě branky méně v naší brance a o dvě více v soupeřové. A to ještě v 25. minutě to bylo 1:1 po gólu Adama Novotného. Pozitivem je i to, že jsme tomuto soupeři vstřelili další dvě branky a to díky Vašku Tulachovi a Filipu Beranovi. Spousty branek soupeře dnes ještě vychytal brankář Honza Bilina. Určitě pokud kladně hráči přistoupí k dalším tréninkům, tak přijde pozitivní odezva.

Jak sám řekl trenér Oto, je vidět kdo chodil poctivě na tréninky.

Trenér Honza Tulach: ,,V neděli 31.3.2024 sehrál oddíl mladšího dorostu Sokola Vítězná první letošní zápas proti Chomuticím, které vedou tabulku soutěže. Poprvé pod vedením dvou trenérů Oty Balcara a Honzy Tulacha. Přesto že nás těsně před zápasem postihla rozsáhlá marodka a museli jsme povolat pět hráčů z mladších žáků odehráli jsme celkem vyrovnaný zápas a výsledek 3:6 v náš neprospěch je rozhodně lepší než ten podzimní (1:9). Doufáme , že s návratem našich marodů do sestavy se naše výkony ještě zlepší a hráči zúročí zimní přípravu, která byla dost náročná."

Sokol Vítězná - Chomutice

3:6 (2:4)

Branky: Novotný A., Tulach V., Beran F.

Trenéři Tulach J. a Balcar O.

Sestava: Bilina, Tulach V., Mitták M., Mitták A., Beran, Voborník, Novotný, Svoboda, Szeděla, Polešenský, Veselý

A ze soustředění ještě přijeli pomoc na lavičku další mladší žáci Daniel Alex, Žaba J., Říha F., Vodička V.

NYNÍ JE ČEKAJÍ TRÉNINKY VE STŘEDU A V PÁTEK OD 18:00 DO 19:30 HOD. A V NEDĚLI 8.4. ZAJÍŽDÍ DO PROVODOVA, TAK SNAD BUDOU KOMPLETNÍ A POVEDE SE JIM DALŠÍ PŘEKVAPENÍ JARA TÝMU SOKOLA VÍTĚZNÁ