KARLE, KDYŽ NÁS NEMÁŠ RÁD, NECHOĎ NA NAŠE ZÁPASY

Vítězná - Volanov 3:2 (2:1)

Branky: Andrle 2 , Gábriška - Mach , Voňka T. p.k

Rozhodčí: Šiling

ŽK: 5:4ČK: 2:1 (Hlavatý, Andrle - Procinger )

Hosté se ujali vedení v zápase po chybě domácích již v 6 min, domácí hned po rozehrání vyrovnali na 1:1, ale sudí na nářky hostujícího brankáře poté šel konzultovat ofside z pomezním rozhodčím, který ho původně nesignalizoval a po konzultaci nakonec gól neuznal. Domácí to nepoložilo a byli nebezpečnějším týmem se spoustou šanci, dvě poté využili a zaslouženě ve 33 min vedli 2:1 tímto výsledkem skončil první poločas.

V druhém poločase byla hra rozkouskovaná různými šarvátkami, které vyústili ve 2 ČK na domácí straně a 1 Čk na straně hostů.

Hosté poté svou převahu v poli zužitkovali v 86 min z pokutového kopu a vyrovnali na 2:2.

Domácí, ale ukázali srdce bojovníka a i v 9 hráčích v 90 min vstřelili branku Gábriškou na 3:2.

Poté sudí přidal ještě několik minut, ale hostům se již přes to všechno vyrovnat nepodařilo.

Třetí červenou kartu v zápase obdržel domácí trenér, který neunesl některá rozhodnutí sudího.