Branky: Andrle 2, Vohnout, Ježek, Pacák - Půlpán.

Sestava Sokola: Daniel, Pacák, Čechovič L.(62" Pácalt), Hlavatý, Čechovič P.(85" Naštický), Ježek T. Vojtíšek, Vohnout, Černota P., Robek Ví.,Andrle L.,

Střídal: Pácalt, Naštický a připraveni Šourek a Černota J.

Na vše dohlížel realizační tým ve složení: Hauser, Kejzar, Černota J., Andrle P a další...

Chyběli:

Poloprduský O. - ,,derbíčko" :)

Včeliš - rodinné důvody

Robek Vr. - práce

Až na prvních patnáct minut, kdy byla hra vyrovnaná, se celý zápas hrál pod taktovkou domácího mužstva, které zaslouženě vyhrálo.

Záčátek zápasu začal oboustraně aktivně a hned první zahrozili po chybě v bránění hosté, když se dostali k zakončení a naštěstí trefili jen Daniela. Následně iniciativu hry přebíral Sokol, kdy se celý tým hrnul na brnaku Lánova a Lánov čekal jen na chyby v našich řadách. Hlavním strůjcem golových akcí v první poločase byl náš Jirka Vohnout, kdy se nechal vidět ne jen v soubojích a přihrávkách, ale konečně i v zakončení, když prošel asi v 15 minutě přes 4 hráče Lánova a zajistil tak rozjetou malou střelnici. Pak se trefil hned v 17 minutě po přihrávce Vohnouta Tomáš Ježku a pak se trefil ještě do polačasu Andrle L. v 28 minutě. Ale Lánovští se dostali také ke gólu po faulu u vápna v 34 minutě, kdy se ke trestňáku postavil zkušený lodivod Lánova Pulpán a umístil jej k tyči Danielovy branky, který si bohužel jen konečky prstů škrtnul o míč.

Druhý poločas Sokol pokračoval v tempu, který Lánov nedokázal nějak zvrátit a musel se téměř po zbytek zápasu jen bránit. V tom to zápase si své náboje šetřil Víťa Robek pro důležitější zápasy, když se
trefili naštěstí ostatní hráči a za zmínku zní, že za poslední dva zápasy se trefilo hned 8 hráčů a hlavně náš štírek Lukáš Andrle si málem mohl připsat ,,hattrick" když se trefil proti Lánovu 2x. Ke všemu v 60 minutě neproměnil Vojtíšek penaltu, ale Lukáš Andrle akci dokázal v 79 minutě zakončit na 4:1 a mezi střelce se zapsal v 81 minutě i Ondra Pacák.

No, teď nás čeká ve čtvrtek trénink od 18:00 hodin, na kterém by jsme se měli opravdu všichni aspoň sejít a promluvit si jak to říkají Bukovští asi o nejdůležitějším zápase sezóny, který nás čeká v sobotu 16.5. od 17:00 hod ve Starých Bukách, kde se budeme mít šanci porvat o první místo. Je to jen na nás, jak k zápasu zotpovědně všichni přistoupíme a snad i trocha štěstí bude při nás stát, pač Staré Buky nejsou jen tak na prvním místě, ale hrát se dá s každým.

Je škoda nevyužít šance, když už je, hlavně ať nám po zápase chutná :)