MUŽI PŘEDVEDLI KVALITNÍ VÝKON PROTI FAVORITOVI, BOHUŽEL CHYBĚLI JEN GÓLY Z NAŠICH KOPAČEK

18.09.2023

Sokol Vítězná - SK Spartak Hajnice 0:3 (0:0)

Po celou dobu utkání se hrál vyrovnaný zápas, favorizovaní hosté se do vedení dostali v 55 min z pohledu domácích z nešťastného pokutového kopu. Další branky přidali hosté v posledních minutách zápasu, kdy domácí vrhli veškerou svou snahu o vyrovnání.

I přes pár komplikací jsme k utkání nastoupili zodpovědně, troufneme si říct, že jsem si v prvním poločase vytvořili i více šancí, ale ty zůstali němé.

Dnes jsem odehráli asi nejlepší utkání celého roku, zápas se líbil i divákům. Chtěli bychom v této hře dál pokračovat, samotní hráči si toto utkání užili. Škoda jen, že první branka padla z penalty, více by slušelo, kdyby padla ze hry aspoň a nějaká výstavní pumelice.

Na naše hráče jsem za nasazení a předvedený výkon hrdí.

Sestava: Vinš - Geguš, Tichovský (c), Krákora, Špůr, Andrle L., Gábriška, Pivoňka (78" Daniel), Robek Sv. (82" Beran), Saber, Jirásko

Děkujeme, a tak znovu ve středu na Volanov, který přivítáme na našem hřišti od 17:00 hodin a se stejným elánem v sobotu do Mladých Buků, kde hrajeme již od 13:30 hod.

Děkujeme všem fanouškům, co nás podpořili a přijďte zas ve středu, nebo pojeďte s námi v sobotu .-)