MUŽI PŘIVEZLI DŮLEŽITÉ 3.BODY Z BOHUSLAVIC, NYNÍ SE CHYSTAJÍ NA POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU, DOMA PŘIVÍTAJÍ RUDNÍK V SOBOTU 11.11. OD 14:00 HODIN

06.11.2023

TJ Jiskra Bohuslavice nad Ú. - Sokol Vítězná 2:3

Domácí tým dnes přivítal na svém hřišti tým Vítězné, bohužel domácí nenavázali na dobrý výkon z minulého zápasu a o poločase po dvou hrubkách, které hosté potrestali, prohrávali 0:2. V druhém poločase se hra zlepšila a domácím se podařilo dát gól, na který hosté odpověděli gólem po pěkné kombinaci. Domácí už stačili jen upravit výsledek z penalty na konečných 2:3.

Sestava: Daniel - Jirásko, Pivoňka, Andrle (84" Beran), Špůr, Balghouthi, Tichovský, Poloprudský, Ryba (63" Krákora), Hlušička, Gábriška

na lavičce zůstal připraven Vinš s trenérem Andrlem a předsedou Kejzarem.

Do střelecké statistiky si opět připsali branky Andrle Lukáš a 2x se trefil Gábriška Luboš.

Zápas se hrál na velmi podmáčeném terénu, který se bortil pod nohy všech, ale hřiště bylo pro oba celky stejně ,,těžké".

Bohuslavice nad Úpou - Vítězná 2:3 (0:2). Branky: Eflér, Piskor z pen. - Gábriška 2, L. Andrle. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. V dalším souboji dvou mužstev z dolních pater tabulky rozehráli hosté z Vítězné duel v Bohuslavicích nad Úpou náramně a trefami Andrleho s Gábriškou vyhráli poločas 2:0. Po pauze snížil Eflér, ale v 70. minutě se podruhé prosadil slovenský snajpr Gábriška a o důležitém vítězství Vítězné bylo rozhodnuto. Domácí z penalty už pouze kosmeticky stav upravili na konečných 2:3.

zdroj: Víkend plný prestižních derby a bitev o záchranu. Zdržálek pálil na obě strany - Krkonošský deník (denik.cz)

Trenér Andrle: ,,Chtěl bych poděkovat za bojovný výkon, a konečně jste hráli jako tým. Je vidět, když se chce, tak to jde a hlavně chválím, že se po dlouhé době na hřišti mluvilo a povzbuzovalo se".