NEDÁŠ DOSTANEŠ, MLŽ A SAHAL DOMA PO SENZACI, PŘIŠLA O NI V DRUHÉM POLOČASE, STP SI ZAS ZASTŘÍLELI, MLD REMIZOVALI DRUHÝ POLOČAS S TŘETÍM POŘÍČÍM, ALE NA VÝHRU TO NESTAČILO

23.10.2023

MUŽI

DOPLNÍME

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 6:2

Souboj týmů z druhé poloviny tabulky OP vyzněl jednoznačně ve prospěch domácích. Hartečtí po poločase 2:1 (Pavlů, Smejkal -Špůr), dokázali ve druhé půlce utkání rozhodnout zásluhou dvojice Holas-Smejkal, a zasloužené zvítězili 6:2, přičemž D. Holas vstřelil tři branky (tzv. hattrick).

K zápasu jsme odjížděli v okleštěné sestavě a hlavně polo-raněné. Do zápasu se snažili přes bolesti a vše pomoc kapitán Dan Tichovský, který musel střídat již ve 29" a do 62" odkulhal s ortézou Lukáš Andrle, který má stále odezvu po zákroku třemešenského špílmachra. Do toho se prvním poločase zranil v brance Martin Vinš.

V zápase jsme si jako první vytvořili dvě-tři ložené šance, které jsme bohužel nedostali za záda domácího brankáře, a jak se říká ,,nedáš, dostaneš" tak bohužel se tak stalo. Místo aby jsme vedli, tak jsme prohrávali my 0:2. Do poločasu jsme ještě snížili z penalty Špůrem.

Do druhého jsme šli s chutí něco udělat, šance byli, dokonce jsem kopali druhou penaltu, bohužel při hvizdu rozhodčího se opět Špůr rozeběhl, ale rozhodčí během toho řekl, počkej, a tak Špůr se zastavil chtěl se vrátit a k údivu všech spoluhráčů se penaltu zrušila pro zastavení Špůra, neboť rozhdočí to myslel pro hráče do vápna, což bylo hrubé ovlivnění situace. Přesto nás nenechali opakovat kop a soupeř následně zvýšil na 3:1. Kdo ví co by se dělo po proměnění penalty, ale to už teď nezjistíme. My následně dali vše do útoku a toho soupeř využil, když jsem po chybách otevřeli obranu. Výsledek je až krutý k nám, ale to je fotbal.

Nyní se musíme soustředit na sobotu 28.10. kdy k nám přijede po několika letech v malé derby Pilníkov, který ale nyní bude v roli favorita, my jen musíme doufat, že se do soboty dají někteří hráči dokupy.

Sestava: Vinš (46" Daniel) - Jirásko, Andrle ( 62" Tulach), Špůr, Saber ( 62" Robek), Krákora, Poloprudský, Ryba (73" Beran), Tichovský (29" Poláček), Hlušička, Gábriška.

Cestu do Podhůří nám zpestřil modrý autobus, který jsme si užili a rádi zas využijeme, děkujeme Ottovi za bezpečný odvoz a že to s námi vydržel :)

SOBOTA 28.10. HRAJÍ MUŽI DOMA S PILNÍKOVEM JIŽ OD 14:30 HOD.

MLD

DOPLNÍME

MLŽ-A

DOPLNÍME

SK Jičín napsal po zápase na svém Facebooku:

,,Mladší žáci U13 - Krajský přeborV sobotu jsme vyrazili na hřiště Sokola Vítězná, kde jsme se střetli se soupeři z Lázní Bělohrad a Vítězné.Vstup do prvního zápasu nám velmi vyšel, a hned v první minutě jsme se dostali do vedení. Zápas byl hraný v rychlém tempu, a šance se naskytly na obou stranách. Ve 4. minutě jsme inkasovali vyrovnávací branku. I když jsme se dařili v útočné fázi, trápila nás opět koncovka, a skvělý brankář soupeře byl vždy na svém místě. Zápas skončil výhrou Bělohradu 10:1. Soupeř nebyl herně mnohem lepší, spíše nás přehrál fyzicky. Branky, které jsme inkasovali, byly výsledkem našich chyb - nedůraz v soubojích a špatného dostupování hráčů. Druhý zápas proti Sokolu Vítězná, kterého jsme v předchozím kole porazili 1:0, začal ve svižném tempu. Šance se naskytly na obou stranách, a naše rozehra od branky byla výborná. Kluci předvedli mnoho pěkných akcí, ale bohužel jsme neměli štěstí v zakončení. Bohužel po závěrečném hvizdu rozhodčího byl stav 4:0 pro Vítěznou. Kluci hráli fotbal, a soupeř dával góly, což se někdy stává. Chválíme celý tým za odvedenou hru a přístup k oběma zápasům. I když jsme prohráli, nálada v týmu je dobrá, a kluci a holky jsou dobrá parta.Děkujeme rodičům za podporu a fandění! #U13 #KrajskýPřebor #BojovnýTým"