PO BOJOVNÝCH ZÁPASECH S HAJNICÍ A VOLANOVEM JSME V M.BUKÁCH NEPŘEDVEDLI TAK KVALITNÍ NASAZENÍ

29.09.2023

Bohužel jsem v M.Bukách nepředvedli takový výkon jaký by jsme si všichni přáli, a tak vezeme nejnižší možný rozdíl prohry do Vítězné, škoda.

Bohužel jsem opět dostali ČK, ač to zní jak kdyby jsme vyváděli bůh ví co, když máme opět ČK z minulého týdne, ale dostali jsem ji po zásluze po dvou faulech a to ke všemu novic, který k nám přišel na poslední chvíli Honza Ryba :)

Aspoň nám hned dá něco do kasy :)

Zápas s přehledem odřídil rozhodčí Votoček.

Soupeř napsal po zápase

Muži si připsali velmi důležité body proti Vítězné.

FCMB - Sokol Vítězná 1:0,

branka: Petr Skalický

Při příjemném fotbalovém počasí sobotního odpoledne jsme tentokrát přivítali hosty z Vítězné. Obě mužstva si byla vědoma důležitosti utkání, jelikož se nacházela ve spodních patrech tabulky. Celý první poločas se hrál v opatrném duchu bez větších šancí a závarů.

O náznaky průniků do soupeřovy šestnáctky se starali hlavně domácí, kdy zvedl fanoušky ze sedadel nejdříve Skalický, poté z dálky Štěpán, leč oba neúspěšně. Tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 0:0. Druhá půle byla o něco zajímavější. Obě mužstva nechtěla odejít s prázdnou, ale nepřesnost a opatrnost byla na obou stranách stále k vidění. O něco aktivnější byli postupem času domácí, kteří se snažili o přímočaré akce a vysouvání našich rychlíků Skalického, Folce nebo Štěpána. V 59. minutě utekl obraně podruhé v krátkém sledu Skalický, po pěkném Kancokově vysunutí a chladnokrevně zakončil na zadní tyč. 1:0!Soupeř ve druhé půli zahrozil jedinkrát a šance to byla obrovská, ale dobře postavený Kancok vykopl z prázdné brány.

Naši kluci odpověděli sérií rohů a volných přímých kopů, také neúspěšně. Zápas se posunul v poklidném tempu až do nastavení, kde jsme zkušeně drželi balon u rohového praporku snad 5 minut, proto soupeř ani na poslední chvíli nestačil reagovat na nepříznivý stav. Utkání tedy končí po 93. minutách 1:0 pro domácí.

Děkujeme soupeři za férové utkání, také zkušenému rozhodčímu panu Votočkovi a našim fanouškům za přízeň v dalším úspěšném domácím zápase.