PŘÍPRAVKY SE ROZLOUČILI S PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2018/2019

01.12.2018

Již po třetí rok se podzimní rozloučení naplánovalo opět na začátek prosince v hale ve Vítězné.

tato 3. Rozlučka se konala 1.12. 2018 v sobotu.

Co taková rozlučka obnáší? Po nějakém plánu jen vše dovybavit a díky předešlým rozlučkam se plán nemusel tolik měnit.

Ale vše začíná již několik měsíců do předu. V první rozlučce dostávaly děti Kalendáře s vlastními fotografiemi, ve druhé láhve s logem a číslem, tak jen co letos? Napadlo nás, co takhle týmový mini dres s vlastním jménem a číslem. Tak to by jsme měli.

Pak už jen oslovit rodiče a lidé, kteří nám s tím pomůžou.

Rodiče měli za úkol dobrovolně kdo mohl donést něco Mikuláši do tašky a něco dobrého ze svého kulinářského umění na rautový stůl. Což se opět povedlo a k snědku byly opět výborné dobroty. Na rautový stůl jako každý rok nám také udělala Jana Kociánová tři obložené tácy a Evička Kadlecová nám udělala opět výborné řízky. Děkujeme ;)

Do pátku 30.11. bylo třeba vše pro Mikuláše posbírat a pomoc mu ten večer to zabalit, což zabere i skoro 3 hodiny. A jako každý rok se nám podařilo posbírat krásné jednotlivé věci, které bohužel nešlo dát stejnoměrně do všech 36 igelitek. Tak jsme mohli za symbolický peníz udělat tombolu, kde byly třeba pěkné čepice, sladkosti, vlajka, různé slané dobroty, reflexní světýlka, voňavé polštářky a také i láhve vína. Peníze z tomboly jdou opět do kasy přípravky ;)

V sobotu ještě dopoledne museli Petr Ježku a Jarda Kejzaru připravit do haly koberce a stoly.

Ve 13 hodin jsme dali pro všechny sraz, děti se hned na začátek zahřály a pak daly opičí dráhu na čas ve třech kategoriích a to Mini, mladší a straší přípravky. (Za Mini běželo 8 nejmenších Sokolíků a první tři v těsném čase a velké konkurenci byly nejlepší 1) Kalenský Lukáš 00:33:96, 2) Kozár Matěj 00:36:07 a 3) Kamil Pavelka 00:36:88) ve stejných drahách běželi i ostatní (za mladší první tři ze 14 byly 1) Ondra Čubič 00:27:71, 2) Maty Jirousek 00:28:31 a 3) Jaroš Štěpán 00:29:23) a za starší ve stejné dráze z 9 byly první tři 1) Tulach Vašek 00:23:03, 2) Zelinka Jan 00:24:21 a 3) Šemora Domink 00:24:52.)

Každý soutěžící dostal sladkou cenu ;)

O krátkých pauzách si všichni mohli dát dobroty z rautového stolu a zapít to na baru.

A proto že jsme fotbalisti, tak jsme se ještě rozdělili do dvou skupin, jedna starší a druhá mladší, kde každá hrála vyřazováka a každý za sebe se musel trefit míčem do branky, ale aby to nebylo jednoduché, v brance byla i překážka.

Na konec si všichni zakřičeli vítězný pokřik.

Trenéři lehce ohodnotili podzimní část a poděkovali rodičům hlavně za to, že fungují a zapojují se a účastní se jak tréninků tak zápasů.

Maminky Stáňa Žabová, která rozdala listky na tombolu a Katka Mittáková připravila další soutěž. Kde jsme se snažili rozdělit do 5 skupin po pěti. Úkolem bylo ze startovního místa vyběhnout, vzít z krabičky jeden papírový kapesníček a donést do cílové krabice, běžet zpět a po plácnutí běžel další. Vše bylo fajn a ještě lepší, když jsme zjistili, že v jedné krabičce je 150 ks :))

Děkujeme maminky .)

Jedna skupina byla nejrychlejší, ale vsichni dostali cenu stejnou ;)

Pak se šlo na focení týmové fotky, a jako každý rok po 15:30 příběhl do haly Čert a za ním přišel Mikuláš s doprovodem Anděla.

I přes statečnost všech došlo i na pár slz, které stejnak na konec vystřídal úsměv na tvářích, když všichni zazpívali Mikuláši krásné písničky a básničky, za což dostali plnou igelitku dobrot, překvapení, pitíček, propisek, klíčenek, sladkostí a také krásného perníčku a právě vlastního mini dresu.

Na konec i s rodiči jsme vše poklidili a v klidu se rozešli domů.

Abych nezapomenul, i trenéři dostali dárky od svých hráčů ;)

Snad se všichni dobře bavili  ;)

Poděkování:

Pavel Hauser a jeho firmě Stavhaus s.r.o.

Big Mat Daros Dvůr Králové nad Labem

Obci Vítězná

Rodičům a našim Sokolíkům

Trenérům Jakubovi Danielovi, Petrovi Ježkovi, Kamilovi Pavelkovi a Martinu Markovi a také předsedovi Jaroslavu Kejzarovi.

Obsluze Sportbaru

Speditrans Hořice a DS Stuchlík

K&V Billard Dvůr Králové nad Labem

Lence Skořepové a jeji Mikuláši, Anděli a Čertovi

Na závěr vám všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok, a nadále přízeň našemu týmu.

Přejí trenéři Jakub Daniel, Petr Ježek, Kamil Pavelka, Martin Marek, vedoucí Pavel Hauser a předseda Jaroslav Kejzar všichni za tým Sokol Vítězná.

Více foto ve fotogalerii.