Branky: 44" KRÁKORA TOMÁŠ, 47"+85" ROBEK VÍŤA,87" PIVOŇKA ERIK - 6" HAMPL TOMÁŠ

Diváků: 60

ŽK: 2:1

ČK: 0:0

Sestava:Daniel, Pacák, Kňourek, Čechovič L.,Tichovský,Mencl T.,Vohnout J.,Vojtíšek, Krákora, Pivoňka, Robek (88" Mencl Jan)

PŘED ZÁPASEM BYLO NA SOUPISCE PŘIPRAVENO 18 LIDÍ! NAKONEC NA LAVIČCE BYLI PŘIPRAVENI JEN HONZA ČERNOTA S HONZOU MENCLEM A NOVÉ POSILY SI VŠE MUSELI OKUSIT HNED OD ZAČÁTKU DO KONCE A NEVEDLI SI VŮBEC ŠPATNĚ, SOUPEŘ BYL NA NÁS PŘIPRAVEN, ALE JEN 6
MINUT,ZASLOUŽENÁ NAŠE VÝHRA, SNAJPER LASHCHUK NASTOUPIL AŽ NA DRUHÝ POLOČAS,
ALE OBRANA JEJ BRAVŮRNĚ POHLÍDALA

Před zápasem trenéři chtěli pomalu zkusit nové tváře a dát přednost nynějším hráčům, bohužel, ale i bohu dík, že nakonec nemohl nastoupit Šourek Pavel, Ježek Tomáš, Vohnout Tomáš, Hlavatý Martin a Kotopulos Michal vzhldem k tomu, že jsme zápas vyhráli. Do 6minuty a obdrženého gólu na 0:1 pro Mostek, kdy se Daniel nedostal na hlavičku soupeře, který míč protáhl na zadní, kde se ještě ve skrumáži šťastně k dorážce dostal neodbytný Hampl. To ale bylo téměř vše ze strany hostů. Po obdržené gólu jsme svou hru v pohybu ještě víc zvedli a naopak soupeř se pomalu vytrácel.

Čímdál víc jsme se dostávali k brance Hlušičky a bylo jen o čase, kdy dáme gól, když některé tutovky skončili v náruči golmana, nebo vedle branky či jsme si netrefili spoluhráče na čáře :D V největší šanci se našel novic v drezu Sokola Erik Pivoňka, který se dostal až před Hlušičku, ale střela mu vůbec nesedla.

Naštěstí za bojovnost a předvedenou hru Sokola přišla odměna ještě do poločasu, kdy ve 44" dostal míč do branky ,,skoro" novic Tomáš Krákora. 1:1 za toho stavu se o půlce šlo do kabin.

Do druhého poločasu jsme šli opticky s lepší náladou než na začátku první půle, ale zajisté první informace která přišla byla, že ,,Snajpr" z Mostek nastupuje, troufám si říct, kdyby nastoupil od začátku zápasu, tak si tu brankovou příležitost vypracuje, ale naše obrana Tichovský, novic Kňourek, Čechovič Lukáš v čele s Ondrou Pacákem byla na něj dobře připravena.

Od samého začátku jsme měli ze hre více my a také hned ve 47" byl připsán gól bývalému mostečáku Cicovi Robkovi. Následný tlák Sokola po pěkných akcí do soupeřova území byl zatím platonický, rozhodnutí zápasu přišlo v 85" kdy byl gól opět připsán střelci Cicovi a jak jsem sám věřil tak za 2minuty v 87" dorazil Mostek novic v drezu Sokola Erik Pivoňka, který se tím hned zapsal mezi střelce! Za zmínku stojí i bojovný výkon novice v drezu Sokola Tomáše Mencla, jen všichni novicové tak i současní hráči by měli zapracovat na fyzičce :) Po celou dobu vše dobře podporovalo duo Sokola ve středu hřiště Vohnout Jirka s Mírou Vojtíškem.

Zápas jsme z celá zaslouženě a bez korupce vyhráli 4:1!

Nyní nás v sobotu čeká trochu jiný kalibr, zajíždíme na letiště do Mladých Buků, který je nyní na čele tabulky. Začátek zápasu je již od 16:00hod.