SENZAČNÍ VSTUP MUŽŮ DO JARNÍ ČÁSTI SEZONY 2023/2024, KDYŽ

02.04.2024

27.3.2024 JIŽ NEJPRVE PŘIVÍTALI NA NAŠEM HŘIŠTI V HUNTÍŘOVĚ POŘÍČÍ.

Sice papírově jsme na tom byli o trochu lépe, ale soupeř vzhledem k potřebě záchrany chtěl u nás bodovat. Naštěstí po dobré týmové práci svěřenci nově trenérského dua Petra Andrleho a Daniela Tichovského dovedli závěr zápasu na úvod jara zdárně k první výhře Sokola Vítězná.

Vítězná - Poříčí 1:0 (0:0)

branka: Balghouthi

Rozhodčí: Bogdan

ŽK: 2-5

ČK: 0-1 ( Potoček )

Sestava: Daniel, Špůr, Cabalka (22" Balghouthi) Pivoňka,  Andrle L., (88" Vinš) Jákl Robek V., Geguš, Hudok (73" Krákora) Hlušička a Gabriška.

Za silného větru a po zimní přestávce na nepříliš kvalitním hřišti se v prvním poločase hrál vyrovnaný zápas , nejdříve podržel svůj tým vynikajícím zákrokem domácí brankář a poté ve 45 minutě naopak hostující brankář chytil domácím pokutový kop. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí hráči a odměnou jim byl v 52 minutě druhý pokutový kop , ale opět byl úspěšnější hostující brankář a pokutový kop chytil. Nakonec ale domácí byli za svou aktivitu odměněni a v 61 minutě se jim podařilo hlavičkou vsítit branku. Po chvilce pak došlo v hostujícím týmu k vyloučení hráče a hosté dohrávali o desíti. Do konce zápasu již žádná branka nepadla a tak si domácí připsali do tabulky 3 důležité body.

předseda týmu Jaroslav Kejza

FK POŘÍČÍ zdroj Facebook

První zápas sezóny bohužel nedopadl dobře, gólman Scheuer chytil 2 penalty soupeře a i další jeho šance, dohrávali jsme v 10, kdy po dvou žlutých byl vyloučen Kryštof Potoček, ale jednou jsme přeci jen inkasovali a tak si žádné body neodvážíme.

O TÝDEN POZDĚJI 30.3.2024 V SOBOTU JSME S DOBROU NÁLADOU MODRÝM AUTOBUSEM ZAJÍŽDĚLI K TŘETÍMU ŽACLÉŘI

Dík opět důležitým zákrokům našeho brankáře a pevné obrany jsme neinkasovali a senzačně díky akcím na začátku Timofieieva nebo Robka i jiných se dostali k zakončení Gábriška i opět Balghouthi a vše završil druhou brankou opět Gábriška. A tak dobrá nálada v týmu dál pokračuje a nemůžeme se další soboty dočkat.

TJ Baník Žacléř vs Sokol Vítězná

0:3 (0:2)

Branky: Gábriška, Balghouthi, Gábriška

Trenér Andrle P.

Vedoucí týmu Kejzar J.

Sestava: Vinš, Špůr, Andrle L. (64" Robek S.) Robek V., Geguš,  Hudok, Hlušička,  Gábriška, Balghouthi (59" Pivoňka) Timofieiev,  Krákora

připraveni na střídačce: Cabalka a Daniel

Hodnocení utkání Baník Žacléř zdroj Facebook:

Nepovedený vstup do jarní soutěže na domácím hřišti pro Baník.

Spousta neproměněných šancí Žacléře a efektivita soupeře z Vítězné rozhodla.

Do utkání vstoupil Žacléř celkem dobře, byl více na míči a dostal se do dvou gólových situací, které však neproměnil.

Ve dvacáté čtvrté minutě přišlo nedorozumění v obraně , kterého hosté využily a mohli se radovat s prvního gólu utkání.

Do konce poločasu se ještě jednou prosadil soupeř z Vítězné, když ve 43. minutě zvyšoval na 0:2 Balghouthi.

Druhá půle utkání pokračovala ve stejném rytmu. Baník měl více ze hry a také spoustu neproměněných šancí a tak soupeř trestal ještě jednou. V 62. minutě se do sítě trefil Gábriška . Konečný výsledek tedy 0:3

NYNÍ MUŽE ČEKAJÍ TRÉNINKY ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 18:00 HOD. A V SOBOTU 7.4.2024 PŘIVÍTÁME NA NAŠEM HŘIŠTI STARÉ BUKY.