SEZONA 2020/2021 SE OPĚT NEDOHRAJE

04.05.2021

V šílené době přišla další smutná zpráva z vedení FAČR, kde ukončili sezonu 2021/2020 opět předčasně.

Naši muži trenéra Petra Andrleho v této sezoně odehráli v okresním přeboru Trutnovska 9 zápasů z 26. Z toho se jim podařilo pouze dvakrát vyhrát, čtyřikrát remizovat a třikrát pocítili chuť hořkosti porážky a se smutným skóre 18:30 a 12.body obsadili až 9.místo ze 14 soupeřů. Je očividně na čem pracovat a zlepšovat se, samo se to neudělá. Zatím to je na dobré cestě, kdy se konečně scházíme i 2x týdně, ale účast je dle pracovních směn.

Nyní budou muži nadále pokračovat v přípravě do konce června tréninky každé úterý a čtvrtek od 17,30 do 19,00 hod. a budeme všichni doufat, že by mohli odehrát tř. opět ,,Dvorskou ligu" nebo nějaký turnaj, které by jsem rádi uspořádali. Popř. mnoho našich hráčů uvidíte na turnaji v Libotově 26.6. a stejně jako ostatní budeme doufat, že si zas zahrajeme od srpna velké zápasy.

Mladší žáci pod vedením trenéra Vaška Hanuše vstoupili do této sezony ve spojení s hráči z týmu TJ Dvůr Králové. Rozjezd byl slabší, hráči se seznamovali, ale postupně se celý tým dopracoval tréninky a hrou ke slušné hře i výsledkům. A věříme, kdyby se dále normálně hrálo a trénovalo, tak se dopracovali časem i k lepším výsledkům. Odehráli celkem 16 utkání + zápasy v Ondrášovka Cupu. Žáci zatím trénují každou středu od 17,30 do 19,00 hod. Otázka zní, jak to bude dál se spoluprací zde s hráči z týmu Dvora, nebo zda budeme muset žáky doplnit svými hráči starší přípravky, nebo vznikne nové spojení jiného týmu. Určitě zde by jsme přivítali několik spoluhráčů a spoluhráček ročníku 2010-2008.

Starší přípravka pod vedením Honzy Lukese stihla odehrát 14 utkání a nastříleli 69 branek, také se zúčastnili Ondrášovka Cupu a v prosinci stihli sehrát přátelák s Úpicí. Nyní trénují již dvakrát týdně každé pondělí a středu od 17,30 do 19,00 hod. Bohužel nám zde oznámil konec trenér Honza Lukes, takže budeme muset najít mezi nás jiného trenéra.

Mladší přípravka s Jakubem Danielem stihla odehrát 16 utkání a nastřílela 73 branek. Sehrála aspoň také v prosinci přátelák s Úpicí. Trénují pondělí a středa od 17,30 do 19,00 hod.

Mini přípravka trenéra Dana Tichovského se nám krásně rozrostla, nyní evidujeme přes 13 dětí, začaly také trénovat pondělí a středa od 17,30 do 19,00 hod. První zápas byl pro mini seznamovací, ale pak ukázali, že budou velmi rovnocennými soupeři všem týmům. Odehráli 12 utkání zaznamenali 7 výher a nastříleli 82 branek! I zde by se nám hodil další trenér nebo trenérka a pomohl rozvíjet první krůčky našich benjamínků s těmi úplnými začátečníky.

Mládež bude trénovat také do konce června stejně jako muži. Snad jim uspořádáme v červnu turnaje na našem hřišti. Možná uspořádáme v červenci kemp pro hráče. Chtěli by jsme letní soustředění v srpnu. Hlavně chceme dovybavit všechny hráče a spousty hráčů nám vyrostla, tak jim potřebujeme obněnit věci, ale vše něco stojí, proto hledáme každého sponzora, který by nám s tím pomohl.

Příspěvky do klubu za jarní část roku 2021 činí opět jen 500 Kč za hráče, tyto peníze jsou opět použit do klubu, hřiště a jeho chodu i pomůcek. Proto prosíme, aby hráči měli do konce května 2021 uhrazeno, může tak činit na číslo účtu

1301223309/0800

variabilní symbol vyplňujte prosím rodné číslo hráče celé bez lomítka a pro dobré dohledání platby prosíme vyplňte do zprávy pro příjemce jméno hráče. (Příspěvky do týmu nehradí pouze úplně nový hráči, kteří tu začali v týmu trénovat od dubna 2021 do konce června)

Určitě mezi nás přivítáme rádi nové spoluhráče i spoluhráčky od 4 let až po dospělé. Budeme rádi i za nové kolegy trenéry.

Na hřišti se od dubna provedli dvě brigády, kde se brousilo, malovalo, natíralo, opravovalo, přidělali se sítě a vyměnili na velké branky nové hezké sítě v našich barvách, uklízelo, pomáhali jak hráči mužů, tak mládeže i rodiče hráčů. Nyní se budeme ještě více zaměřovat na opravu hrací plochy po napadení krtkem, který nám udělal mnoho děr a již teď nás to stálo nemalé peníze a úsilí. Každopádně patří všem velké poděkování.

Máme mnoho plánů, které bohužel při tak velké ,,rodině" stojí mnoho peněz, proto budeme rádi i za sponzorské dary do týmu, za které budeme moc podpořit všechny naše hráče a realizovat jim ještě lepší podmínky.

Bohužel také musíme informovat, že pro pracovní a soukromé vytížení se s námi rozloučil hlavní člověk do teď naši kopané. Pavel Hauser, který přislíbil nadále pomocnou ruku, jako sponzor, ale už si chce odpočinout od podobných starostí, kdy počítal a sháněl hráče, musel řešit i jiné dění okolo týmu a provozu, investoval nemalé peníze do chodu klubu.

Za dlouholetou práci Pavlovi patří obrovské poděkování, které zde ani nejde popsat jen slovy. O Pavlovi, by se zde dala napsat ne jedna stránka, co vše udělal pro náš tým a okolo něj, kolik mu věnoval svého času, sil a peněz.

JEŠTĚ JEDNOU PAVLE, MOC DĚKUJEME A ZŮSTAŇ NADÁLE S NÁMI, SNAD ČASEM NAJDEŠ ZAS MOŽNOST S NÁMI ZDE BUDOVAT BUDOUCNOST FOTBALOVÉ VÍTĚZNÉ, DÍKY TOBĚ JSME SE MOHLI DOPRACOVAT K ROZVOJI MLÁDEŽE, RENOMÉ JMÉNA OBCI VÍTĚZNÁ A UDRŽEL SE TÝM MUŽŮ.

Pavle si chce užít svou vnučku