SOKOL VS. FC VRCHLABÍ ,,B"

27.10.2015

SOKOL vs. FC VRCHLABÍ ,,B"

2:2 (0:0)

PŘED ZÁPASEM S VRCHLABÍ NIKDO SNAD NEVĚŘIL V BODY, PAK ALE KDYŽ JSME VEDLI 2:0 NYNÍ ŘÍKÁME JE TO ŠKODA, ŽE JSME TO NEUDRŽELI, ROZHODČÍ LEBEDA NÁS PÍSKAL 2 ZÁPAS ZA SEBOU A BUDE NÁS PÍSKAT I BOHUSLAVICÍCH, CHYBĚLO 5 HRÁČŮ ZÁKLADNÍ SESTAVY, 2 GOLY Z ,,OFSAIJDU" V PRVNÍM POLOČASE NÁM NEBYLI UZNÁNY, HLAVNĚ TEN DRUHÝ NÁM LEŽÍ DOST V MYSLI, ALE JAKO TÝM JSME SE PORVALI SE SOUPŘEME A DÁ SE ŘÍCT, ŽE DO 70 MINUTY JSME JEJ PŘEHRÁVALI, HNED PO NÁSTUPU JSME SI VYPRACOVALI NA NĚKOLIK GOLOVEK AŽ Z TOHO BYLO BĚHEM 5MINUT VEDENÍ 2:0, KDYŽ SE TREFIL NESTÁRNOUCÍ JIŘA POHOŘELÍ A OPĚT TOMÁŠ KRÁKORA, KTERÝ SE POSUNUL NA 2 MÍSTO TABULKY STŘELCŮ, ALE PAK JAKO BY VRCHLABÍ BĚHALO A MI PŘESTALI, AŽ DOŠLO K VYROVNÁNÍ NA 2:2 A PROHRA NA PENCLE