Z POHLDEDU VEDNÍ KLUBU SE NAŠI MLÁDEŽI DAŘÍ, HLAVNĚ STARŠÍ PŘÍPRAVKA VÁLÍ V KRAJSKÉM PŘEBORU

MINI

Mini přípravka dostala od našeho partnera HDG Patriots krásné dresy.

Letos si už svěřenci Kuby Gábora, Kuby Daniela a Ondry Poloprudského připsali parádní dvě výhry a hlavně spousty nových zážitků. Nastříleli v 7 zápasech již 38 branek.

ŘÍJEN - trénují ÚTERÝ a když není zápas, tak i ČTVRTEK od 17:00 do 18:30 hod.

MLP

mladší přípravka trenéra Tomáš Rótha a Honzy Brandy válí v okresním přeboru, do týmu přišlo i mnoho nových hráčů, přesto patří mezi první čtyřku v soutěži, nastříleli již 54 branek a mají na kontě již 5 výher z deseti zápasů.

ŘÍJEN - trénují ÚTERÝ a ČTVRTEK od 17:00 do 18:30 hod.

STP

starší přípravce trenérů Roberta Fiedora a Petra Dubického souklubí s Tatranem Hostinné svědčí a válí v krajském přeboru Hradecka. Díky 159 gólům z 10 zápasů a 7 výhry drží za zády Hořice, Trutnov II, Jaroměř/Rasošky i Dvůr Králové, před nimi je pouze Předměřice n.L.

ŘÍJEN - trénují ÚTERÝ a ČTVRTEK od 17:00 do 18:30 hod.

MLŽADŠÍ ŽÁCI A i B - trénují společně pod vedením trenérů Daniel, Tichovský a Saber.

MLŽ - B

to že nejsou hráči B týmu na soupisce A, nic neznamená, neboť většina hráčů si zahraje za A tým v kraji, ale pro marodku jsme nečekali, že si zahrají až tolik hráčů nyní.

Na druhou stranu musíme všechny hráče z B týmu co nastoupili za A tým v kraji pochválit, v každém zápase se ,,rvali jako lvi" a rozhodně si neudělali ostudu.

Ve svých zápasech a své soutěži zatím posbírali 5 bodů a nastříleli 20 branek, časem věříme, že přidají více branek i bodů, ale zápas od zápasu vidíme progres, když mají kladný přístup k tréninku, aby ne, jako jediná kategorie co trénuje 3x týdně.

MLŽ - A

mladší žáci soupisky A bohužel snad ještě nebyli na zápasech kompletní. Báli jsme se, že v krajském přeboru Hradecka budeme dostávat rozdílové branky a nebudeme hru stíhat. Musíme konstatovat, že i někteří soupeři uznali naši snahu, ale je ještě kus práce před námi. Zatím jsme si připsali jednu výhru a dali 5 důležitých branek. Třeba poslední turnaj v Hořicích nám už nastínil, že umíme podat velmi solidní výkon, když jsem s šikovnými Hořicemi drželi vyrovnanou partii i mohli vést v prvním poločase, ve druhém jsme si vytvořili pár šancí, ale neproměnili, kdež to soupeř ano, ve druhém zápase jsme hráli s Vrchlabím od kterého jsme čekali lepší výkon, ale to i od nás, kdyby nasazení z prvního zápasu bylo i ve druhém, tak jsme věřili ve výhru, ale soupeř vytěžil z minima i přes naši snahu vyhrál.

ŘÍJEN - trénují společně PONDĚLÍ a STŘEDA od 17:00 do 18:30 hod. dle dohody ČTVRTEK od 16:00 do 17:30 hod. nebo PÁTEK od 17:00 do 18:30 hod.

MLD

nově vzniklý mladší dorost trenéra Tulacha věděli, že tato sezona nebude nic lehkého, soupeři většinou využívají postavení do hry starších ročníků u kterých my máme pouze dva ročníku 2006 a to ještě jeden často zraněný. Pak třeba nemáme vůbec ročník 2007, tým je doplněn hráči 4 hráčů ročníku 2008, kteří nastupují už i za muže. Dále 6x ročník 2009 a 4x ročník 2010 z niž jsou i 4 hráči dlouhodobě zranění. Proto týmu občas i vypomáhají hráči z MLŽ ročníku 2011, hráli Lukáš Pejcha ročník 2012.

Přesto jsme přesvědčení, že volba tyto hráče již zapravovat na velké hřiště byla dobrá volba.

Zatím nastříleli 10 branek a čeká je těžká cesta, ale věříme, že čas jim dodá zkušenost a budou se posouvat, když ne tuto sezonu, tak určitě další pro ně bude minimálně lepší, ale musí dál na sobě pracovat, odměnou budou určitě i výhry.

ŘÍJEN - trénují STŘEDA a PÁTEK od 17:00 do 18:30 hod.